Paslaugos

Esame specialistų komanda, kuri pasirūpins Jūsų projektų sėkme, nepriklausomai ar Jums reikia reprezentatyvios įmonės svetainės ar sudėtingos elektroninės parduotuvės, kuri vykdo prekyba visame pasaulyje.

Internetinių svetainių kūrimas

Jeigu ieškote naujos, modernios, greitai veikiančios svetainė - esate teisingoje vietoje. Esame komanda iš profesionalių programuotojų ir dizaino specialistų. Kuriame internetines svetaines, nepriklausomai nuo jų sudėtingumo ar biudžeto dydžio. Jūsų naujoji interneto svetainė, taps Jūsų naujuoju įmonės veidu ir vizitine kortele, ieškant naujų verslo partnerių ar klientų.


Google Ads
reklama

Tiesiausias potencialaus kliento kelias į Jūsų interneto svetainę. Google Ads reklama, tai unikalus būdas pasiekti tikslinę Jūsų auditoriją. Naudodami šį reklamos įrankį, turite pilną kontrolę - matote kada ir kiek išleista už potencialaus kliento atvedimą, nustatykite, kuriuo laiku norite rodyti Google Ads reklamos kampanijas, išskirstykite skirtingas reklamos kampanijas pagal skirtingus Lietuvos ar bet kurios pasaulio šalies miestus.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Šių dienų verslas - neįsivaizduojamas be internetinės parduotuvės/arba e-shop. Nesvarbu ar turite tik kelias prekes, kurias gaminate namuose ar esate savininkas parduotuvės, kuri prekiauja tūkstančiais prekių. Sukursime Jums elektroninę parduotuvę su išskirtiniu dizainu, kurio dėka, Jūsų klientai daugiau laiko praleis Jūsų parduotuvėje. O parduotuvės funkcionalus bus ypač lengvas, jog Jūsų klientas, įsigis prekę vos keliais paspaudimais.

Programavimo darbai

Turime sukūrę šimtus verslo įrankių, kurie padeda ir palengvina kasdienių operacijų apdorojimą tūkstančiams įmonių visame pasaulyje. Optimizuokite savo logistikos, finansų, įmonės valdymo ar kitus procesus ir skirkite sutaupytą laiką naujų pardavimų generavimui ir įmonės augimui.


Prekybos vystymas užsienio šalyse

Norite plėstis į užsienio rinkas, pasiūlyti savo produkciją milijonams potencialių klientų? Turime patirties vystant įvairius projektus ES ar JAV rinkose. Sukursime Jums internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę orientuotą į Jūsų norimą rinką. Sukursime įvairius reklamos kanalus, kuriais Jūs būsite gerai matomi toje rinkoje. Suteiksime konsultaciją dėl tarptautinės prekybos galimybių ir kaip lengvai valdyti tarptautinį verslą.

Google Ads
remarketingas

Remarketingas arba Pakartotinė rinkodara. Tai dar vienas unikalus reklamos įrankis iš Google. Pakartotinės rinkodaros pagalba, susigrąžinkite potencialų klientą arba priminkite apie save esama klientui vaizdinės reklamos pagalba. Net 63% sugrįžtančiųjų potencialių klientų įvykdo pirkimą. Nepraleiskite puikios progos parduoti daugiau su Google Ads Remarketing paslauga.


Ieškote profesionalaus sprendimo dėl internetinės svetainės ar skaitmeninės rinkodaros?

Susisiekite su mumis arba parašykite ir mes su jumis susisieksime!